Kosmetika VIZÁŽ

    Úvod                       

    S čím pracujeme       

    Ceníky                     
    Fotogalerie               
    Odkazy                    
    Novinky                    
    Kontakt                     
    Kde nás najdete      

Klik na mapu ;-)

 
 

KAVITACE - BEZBOLESTNÁ LIPOSUKCE - PŘÍSTROJ "BODYKA"

NĚCO O PŘÍSTROJI
Přístroj BODYKA je zařízení od italského výrobce NOVAESTETYC určené na neinvazivní, t.j. nechirurgické ošetření těla v oblasti s lokalizovaným tukem a celulitidou. Patentovaná technologie přístroje Bodyka využívá nízkofrekvenční ultrazvuk (30-40 kHz), který dokáže působit hluboko, čímž se liší od vysokofrekvenčního ultrazvuku, který funguje pouze na povrchu a buňky jen zahřívá. Neinvazivní a bezpečná technologie umožňuje tvarovat tělo a snižovat obvod problematických oblastí. Přístroj využívá celosvětově patentovaný systém SCP (č. patentu: M2008A000628), díky němuž nehrozí popálení pokožky.

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ
Bezpečnost ošetření pro zákazníky i obsluhu přístroje zaručuje systém SCP. Jde o převratnou technologii, která umožňuje selektivně a pohodlně ošetřovat jen tukové tkáně. Systém se skládá ze snímačů, které dopředu vyhodnocují možné reakce způsobené účinkem ultrazvuku.Součástí systému je automatická změna hloubky průniku ultrazvuku podle tloušťky tukové vrstvy. Funkce systému SCP umožňuje předcházet nežádoucím reakcím tím, že upozorní ošetřující personál automatickým přerušením vysílání ultrazvukových vln. Díky tomu je ošetření absolutně bezpečné a nemůže dojít k popálení pokožky.

JAK TO FUNGUJE?
Vysílaný ultrazvuk vytváří v tukové vrstvě mikrobublinky, které pod vlivem tlaku okolního prostředí implodují (zhroutí se) směrem do svého středu, čím uvolní energii, která trvale rozruší stěnu tukové buňky. Ta praskne, tuk vyteče do mezibuněčného prostoru a v tuto chvíli přichází na řadu lymfatický systém, jehož úkolem je odvést tuk tam, kde je odbourán. Tuková buňka není pouze narušena, jak tomu je u mnoha jiných metod, ale dochází k její trvalé likvidaci. Výsledný efekt je trvalý a viditelný hned po prvním ošetření.
Pro podpoření dobrého výsledku kavitace doporučujeme následnou lymfodrenáž (ke kavitaci nabízíme zdarma).  

OBLASTI VYUŽITÍ OBLASTI VYUŽITÍ
-
Lokální tuk
-
Celulitida
-
Tvarování postavy
- Remodelace postavy

Doporučený počet ošetření za týden: 1x
Doporučený cyklus ošetření: 5 – 8

Mezi jednotlivými ošetřeními se doporučuje zvýšený přísun tekutin (denně až 3 litry), vitamínu C a fyzická aktivita.

Ceník najdete zde

 

 

website by L.O.S.